Lumpik.cz je na Mimibazaru

Naši nabídku hraček a ostatního můžete také nelézt na jednom z největších serverů zaměřený na ženy-matky s dětmi na Mimibazaru (Dále jen MMB).    Nabídku Lumpíka hledejte zde: http://www.mimibazar.cz/lumpikcz

Můžeme si  dovolit tam mít lehce odlišné i nižší ceny, než v našem eshopu. Je to z důvodu, že tam obchodujete za úplně jiných podmínek např.  je vyžadovaná platba předem na účet,  pouze zákonná lhůta na odstoupení od smlouvy, na údržbu a prezentaci zboží jsou na MMB  nižší náklady atd. Na druhou stranu tam máme  pouze malý vzorek sortimentu.
V době psaní tohoto příspěvku tam má Lumpik pouze 698 položek, což není ani čtvrtina z toho co nabízí na doméně www.Lumpik.cz .

TIP: Pokud už máte registraci na MMB, můžete přes tento systém s námi obchodovat v plném rozsahu. Pokud si tam vyberete nějakou hračku od nás, tak do závazné objednávky můžete vypsat volnou formou i ostatní položky, které tam nenabízíme, ale které najdete v našíich nabídkách na www.lumpik.cz, nebo  www.brio.cz . Vyjdeme vám vstříc.

Pokud MMB neznáte, tak určitě stojí za to se tam podívat.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.